musisz zobaczyć
  • Loading

120 miejsc pracy! Nowe centrum obsługi telefonicznej w Łomży otwarte (VIDEO)

W dniu dzisiejszym ( 21.10.2015r. ) nastąpiło oficjalne otwarcie oddziału firmy Bancom specjalizującej się w świadczeniu usług telemarketingowych. Będzie on mieścić się w Parku Przemysłowym Łomża, który dysponuje odpowiednim wyposażeniem i przestrzenią dostosowaną do potrzeb centrum obsługi telefonicznej.


Jak zauważa Prezes Parku Przemysłowego Łomża Andrzej Kiełczewski – „Bancom to firma rzetelna, solidna, z blisko 20 –letnim doświadczeniem. Z firmą tą współpracujemy od pewnego czasu, a dzisiejsze wydarzenie jest jej finałem. Jako Park będziemy współpracować w zakresie pozyskania pracowników – konsultantów telefonicznych, co zaowocuje nowymi miejscami pracy w Łomży”.

Firma Bancom to prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi outscourcingowe. Główna siedziba znajduje się w Warszawie ale w Radomiu funkcjonuje oddział zatrudniający 120 osób. W Łomży ma powstać drugi oddział terenowy.
- Docelowo chcemy mieć 120 pracowników, choć na początku będzie ich 20. Aby przyśpieszyć proces rekrutacji mamy umówione spotkania na dwóch łomżyńskich uczelniach. Jesteśmy już po rozmowach zarówno z Urzędem Pracy w Łomży jak i z Prezydentem Miasta Mariuszem Chrzanowskim. Działalność w Łomży rozpoczynamy już 2 listopada br. – informuje Prezes Bancomu Waldemar Rzepecki.

W Łomży realizowane będą usługi dla firmy Polkomtel Sp. z o.o będącej właścicielem cyfrowej sieci telefonii komórkowej Plus oraz dla telewizji Polsat. Zatrudnione w centrum obsługi telefonicznej osoby będą zajmować się przedłużaniem umów dla klientów sieci Plus oraz sprzedażą telewizji Polsat.

.be