musisz zobaczyć
  • Loading

Konkurs plastyczny MDK-DŚT rozstrzygnięty

We wtorek 13 czerwca w holu Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego "Gwiazdeczka wśród miast" zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury-Dom Środowisk Twórczych. Komisja konkursowa przyznała 19 nagród i 27 wyróżnień. Otwarta została także wystawa pokonkursowa.


Na konkurs wpłynęło łącznie 255 prac z łomżyńskich placówek oświatowych oraz z Podgórza. Po dokładnym obejrzeniu prac komisja konkursowa (Przemysław Karwowski – artysta plastyk, scenograf, Paweł Truszkowski - plastyk, Gabriela Horosz – nauczycielka Liceum Plastycznego w Łomży, Anna Bureś – instruktorka plastyki MDK – DŚT w Łomży) przyznała 19 nagród  i 27 wyróżnień.

Kategoria Zespół Szkół Specjalnych

NAGRODY:
Milena Ogrodnik, ZSS w Łomży, n-l Renata Orchowska – Kowalczyk
Eliza Rzepska, ZSS w Łomży, n-l Renata Orchowska – Kowalczyk
Katarzyna Oljasz, ZSS w Łomży, n-l Katarzyna Kupiec

WYRÓŻNIENIA:
Tomasz Miłosek, Szkoła PdP w Łomży, n-l Beata Przestrzelska
Sandra Charko, ZSS w Łomży, n-l Renata Orchowska – Kowalczyk
Piotr Bogdański, ZSS w Łomży, n-l Beata Szczecińska

Kategoria Przedszkole

NAGRODY:
Zuzanna Cywińska, 7 lat PP Nr 2 w Łomży, n-l Iwona Suchwałko, Jolanta Grabowska
Emilia Żemajtys, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska
Zuzanna Bielicka, 4 lata PP Nr 10 w Łomży, n-l Wioleta Skrodzka-Niedbała, Ewa Grosfeld 
Martyna Szymańska, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska
Karolina Kukso, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska
Lena Pezowicz, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska

WYRÓŻNIENIA:
Adam Aliński, 7 lat Przedszkole w Podgórzu, n-l Agata Marta Gacioch
Nikola Rutkowska, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grodzka, Agnieszka Iwanowska 
Marta Kukso, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grodzka, Agnieszka Iwanowska  
Lena Bartosiewicz, 4 lata PP Nr 10 w Łomży, n-l Wioleta Skrodzka-Niedbała, Ewa Grosfeld 
Aleksandra Jałowiecka, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grodzka, Agnieszka Iwanowska 
Natalia Bajkiewicz, 6lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Beata Kościuczuk i Monika Dołęgowska
Michał Kryszajtys, 7 lat PP Nr 2 w Łomży, n-l Iwona Suchwałko, Jolanta Grabowska
Marcelina Pruszko, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska
Paweł Mitter, 5 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Ewa Grądzka, Agnieszka Iwanowska
Aleksander Małs, 7 lat Przedszkole w Podgórzu, n-l Agata Marta Gacioch
Szymon Klewicki, 6 lat Oddział Przedszkolny przy SP Nr 10 w Łomży, n-lki Dorota Zalewska, Ewa Zalewska

Kategoria SP kl. I – III

NAGRODY:
Maja Liżewska, kl. II SP Nr 10 w Łomży, n-l Katarzyna Czapko
Mateusz Dembek, kl. III SP Nr 9 w Łomży, n-l Małgorzata Glińska
Julia Olender, 9 lat SP W Podgórzu, Sławomira Dorota Szymanowska

WYRÓŻNIENIA:
Kacper Kołakowski, 8 lat SP W Podgórzu, Sławomira Dorota Szymanowska
Michał Zorychta – Guzik, kl. III SP Nr 9 w Łomży, n-l Małgorzata Glińska
Karolina Laskowska, kl. II SP Nr 4 w Łomży, n-l Anna Mioduszewska
Wiktor Ostrowski, 8 lat SP W Podgórzu, Sławomira Dorota Szymanowska
Maja Gronostajska, kl. III SP Nr 9 w Łomży, n-l Małgorzata Glińska

Kategoria  SP kl. IV – VI

NAGRODY:
Ola Baranowska, kl. IV SP Nr 4 w Łomży, n-l Andrzej Piotrowski
Maciej Popławski, kl. IV SP Nr 4 w Łomży, n-l Andrzej Piotrowski
Julia Karwowska, kl. IV SP Nr 4 w Łomży, n-l Andrzej Piotrowski
Magdalena Kotowska, SP Nr 9 w Łomży, n-l Agnieszka Wysocka

WYRÓŻNIENIA:
Ola Modzelewska, kl. IV SP Nr 4 w Łomży, n-l Andrzej Piotrowski
Aleksandra Lusa, kl. IV SP Nr 4 w Łomży, n-l Andrzej Piotrowski
Weronika Jankowska, kl. VI SP Nr 10 w Łomży, n-l Marta Kisiel 
Wiktor Malinowski, SP Nr 9 w Łomży, n-l Agnieszka Wysocka

Kategoria Gimnazjum

NAGRODY:
Anna Dąbrowska, PG Nr 1 w Łomży, n-l Krystyna Kamińska
Julia Kosiorek, PG Nr 1 w Łomży, n-l Krystyna Kamińska
Olga Nitkiewicz, PG Nr 1 w Łomży, n-l Krystyna Kamińska

WYRÓŻNIENIA:
Patrycja Sakowska, PG Nr 8 w Łomży, n-l Agnieszka Wysocka
Natalia Borawska, PG Nr 8 w Łomży, n-l Agnieszka Wysocka
Natalia Mocarska, PG Nr 8 w Łomży, n-l Agnieszka Wysocka

Ponadto Komisja wybrała  8  prac na wystawę pokonkursową :

Kategoria Przedszkole

Daria Niebrzydowska, 6lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Beata Kościuczuk i Monika Dołęgowska
Eliza Waśkiewicz, 6 lat PP Nr 10 w Łomży, n-l Jadwiga Brulińska, Iwona Jankowska

KATEGORIA SP IV-VI
Aleksander Sobieszuk, kl. V SP Nr 9 w Łomży, n-l Agnieszka Wysocka
Patrycja Kozikowska, kl. IV SP Nr 4 w Łomży, n-l Andrzej Piotrowski
Mateusz Chojnowski , kl. IV SP Nr 4 w Łomży, n-l Andrzej Piotrowski

Kategoria Szkoła Specjalna

Milena Ogrodnik, Szkoła PdP w Łomży, n-l Beata Przestrzelska
Krystian Zając, ZSS w Łomży, n-l Beata Szczecińska
Paulina Bąkowska, Szkoła PdP w Łomży, n-l Beata Przestrzelska