musisz zobaczyć
  • Loading

Pierwsze mecze drużyny dziewcząt MOSiR Łomża za nami

Szkółka Piłkarska Dziewcząt MOSiR Łomża powstała w sierpniu z inicjatywy władz miasta. Pomysł zrodził się po meczu towarzyskim reprezentacji piłki nożnej kobiet Polski i Litwy, jaki rozegrał się na Stadionie Miejskim w lipcu.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych na obiektach sportowych MOSiR i są bezpłatne. Dziewczęta szkoli wieloletni trener Łomżyńskiego Klubu Sportowego i kadry województwa podlaskiego Dariusz Narolewski. Szkółka wspierana jest przez Łomżyńską Spółdzielnię Mieszkaniową, firmę Logo TK i Szkołę Języków Obcych Linguo.

W sobotę zespół pojawił się na targach zajęć pozalekcyjnych, które odbywały się przy Szkole Języków Obcych Linguo a już w niedzielę pojechał reprezentować MOSiR w Rozgrywkach Młodziczek OZPN Podlaskiego. Mecze odbyły się na stadionie Włókniarza Białystok przy ul. Sokólskiej. W rozgrywkach z naszymi zawodniczkami MOSiR Łomża udział brały drużyny: Włókniarz Białystok, Włókniarz II Białystok, EKOSPORT Białystok i Forty Piątnica. Dziewczęta rozegrały tego dnia cztery mecze. Już w drugim meczu gola strzeliła Bączek Aleksandra. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom swojego pierwszego w życiu meczu! Dziękujemy także rodzicom, którzy swoim dopingiem zagrzewali młode zawodniczki do walki.

Już w niedzielę 24 września MOSiR Łomża będzie gospodarzem Rozgrywek Młodziczek OZPN Podlaskiego. Zaplanowane mecze odbędą się na Stadionie Miejskim w Łomży. Zapraszamy do kibicowania i wspierania naszego łomżyńskiego zespołu- wstęp wolny!