Policjanci z wizytą u Seniorów

Jak ważna jest czujność i dbałość o swoje bezpieczeństwo przypominali wczoraj łomżyńscy policjanci na spotkaniu z seniorami. Mundurowi, przestrzegali uczestników spotkania szczególnie przed oszustami działającymi metodą na tzw. „wnuczka”. Mówili też o odblaskach i przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego.

550 tys. złotych dla startupu z Parku Przemysłowego Łomża

Kolejny startup z Parku Przemysłowego Łomża otrzymał dofinansowanie. Przyznane środki to aż 550 tyś. zł.  Przedsięwzięcie biznesowe rozwijane było wcześniej ramach programów inkubacji prowadzonej przez Park Przemysłowy Łomża  w ramach poddziałania 1.1.1 „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.

Srebrne Mistrzostwa Świata w biegach przeszkodowych - Kanada

"Nie samymi schodami człowiek żyje" zdaje się mówić Piotr Łobodziński, nasz eksportowy towerrunner, który w miniony weekend odniósł kolejny sukces w swojej urozmaiconej karierze. Chodzi mianowicie o Mistrzostwa Świata OCR (Biegi z przeszkodami), które w tym roku odbyły się w okolicach Toronto w Kanadzie w dniach 13-15 października.

Potrącenie rowerzysty na Piłsudskiego (FOTO)

Dziś po godzinie 16.00 na skrzyżowaniu AL. Piłsudskiego z ulicą Chopina doszło do potrącenia rowerzysty, który najprawdopodobniej poruszał się ścieżką rowerową. Łomżyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zderzenia roweru z osobową skodą. Na miejscu niezbędna okazała się obecność karetki pogotowia.

Szukają świadków

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają świadków zdarzenia drogowego z udziałem nieletniej dziewczynki. Zdarzenie miało miejsce we wtorek 10 października 2017 roku około godziny 18.15 w Łomży na ulicy Wyszyńskiego na wysokości bloków 6 i 8 i kościoła. Doszło tam do potrącenia małoletniej dziewczynki, która oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Trwa I Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego

Pierwszy dzień konferencji przebiega ph. „Oblicza innowacyjności Subregionu Łomżyńskiego i jego wizja rozwoju”. Dzień drugi poświęcony będzie małym i średnim przedsiębiorstwom działającym na terenie subregionu łomżyńskiego. Konferencji towarzysza targi prezentujące poszczególne firmy. Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego odbywa się w dniach 19-20 października

70 kg tytoniu w VW Golfie

70 kg tytoniu do palenia przechwycili łomżyńscy funkcjonariusze Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Nielegalny towar mundurowi znaleźli w workach po orzechach znajdujących się w bagażniku volkswagena golfa.

Konsultacje nazwy ulicy na Osiedlu Mazowieckim

Ratusz zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących nadania nazwy nowej ulicy na Osiedlu Mazowieckim, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków Miasta Łomża jako działki nr 12714/2 i nr 12714/1. Proponowane nazwy to Księcia Stanisława oraz gen. Władysława Andersa.