Impreza Disco Polo na Starym Rynku (FOTO)

Punktualnie o 16.00 na Starym Rynku w rozpoczęła się Gala Disco Polo dla Roberta. Chłopiec z nepełnosprawnością sprzężoną cierpi na autyzm i nie mówi. Podczas występów zbierano pieniądze na kosztowną rehabilitację.

Lady Pank już w przyszłą sobotę w Łomży

Już 26 sierpnia, po kilkunastoletniej przerwie, Lato z Radiem ponownie zagości w Łomży. Impreza odbędzie się na terenach zielonych przy ul. Zawadzkiej, obok Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma. W jej trakcie wystąpią: iluzjonista Maciej Pol, Magdalena Steczkowska oraz zespół Papa De. Gwiazdą wieczoru będzie legenda polskiego rocka Lady Pank. Początek wydarzenia zaplanowano o godz. 16:00.

Miasto odnawia pomniki

Miasto Łomża zawarło umowę na renowację pomników Zygmunta Glogera, Jakuba Wagi oraz Stacha Konwy. Prace mają rozpocząć się na przełomie sierpnia i września, i zakończyć do 30 listopada br. Za kwotę prawie 43 tys. zł wykona je Studio Artystyczno – Konserwatorskie z Bydgoszczy.

Szybkie randki w filmowym klimacie

Portal randkowy sympatia.pl zaprasza na szybkie randki w filmowym klimacie. Inicjatywa dotyczy Warszawy, Elbląga, Łomży, Rzeszowa i Stargardu. Szybkie randki to nic innego jak amerykański speed dating. Ich celem jest poznanie jak największej ilości osób w jak najkrótszym czasie. Chodzi oczywiście o to, aby po spotkaniu wyłonić z grupy kogoś, kogo chcemy poznać bliżej.

Mieszkańcy Grzymał Szczepankowskich doczekali się drogi

Pierwsza dofinansowana z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, pierwsza sześciometrowa i pierwsza wybudowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Mowa o drodze biegnącej przez wieś Grzymały Szczepankowskie, która została oddana do użytku.

Poszukiwania na Narwi bez rezultatu

Zespół poszukiwawczy Nadziei wsparł ostrołęckich policjantów poszukujących mężczyzny, który wieczorem 15 sierpnia 2017 roku wskoczył do Narwi w niedozwolonym miejscu.

Uratowali 54-letniego mężczyznę

Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie wspólnie z zambrowskimi strażakami uratowali 54-letniego mężczyznę z zadymionego mieszkania. Dzięki natychmiastowej i zdecydowanej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.

Turniej Deblowy o Puchar Prezydenta Miasta

12 sierpnia na kortach MOSiR przy ul. Zjazd odbył się Turniej Deblowy w tenisa ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Łomża. Turniej miał charakter otwarty i był dostępny dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych. Do turnieju zgłosiło się sześć par.