II Forum Klas Mundurowych (FOTO)

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński zainaugurował II Forum Klas Mundurowych Województwa Podlaskiego, które rozpoczęło się w samo południe w Centrum Szkół Katolickich przy ulicy Sadowej.

Niecodzienne spotkaniem podlaskich uczniów w mundurach zorganizowane zostało przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku we współpracy z Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

W przedsięwzięciu uczestniczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, który w swoim przemówieniu podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Forum. Zieliński zwrócił się również do zgromadzonej na auli, liczącej około 300 uczniów publiczności z klas mundurowych, podkreślając rolę młodego pokolenia w upowszechnianiu szacunku do munduru już od najmłodszych lat, budowaniu etosu służby oraz tworzeniu symboliki jaką niesie mundur i służba drugiemu człowiekowi, a także całemu społeczeństwu.


GALERIA

Komentarze

 • BitcoinplaYVab

  • 9 mies. temu
  Pros of EXMO:
  There is an online support, enough operational
  There is a possibility of replenishment in USD RUB UAH PLN cards with a visa and a master card.
  The possibility of trading in a pair USD / BTC / XMR / DASH and so on
  Not a large commission for conducting operations
  Non-mandatory verification
  Quick withdrawal of funds
  A large number of payment systems for replenishment (Perfect Money, CryptoCapital, OKPAY, Neteller, Debit / Credit CardPayeer, Payza, Money Polo, AdvCash, Wire Transfer)
  EX-CODE is very convenient for inputting output to the stock exchange.
  Issue your own coin EXMO coin
  Registration + bonus to account - bitcoin exchange rate
  @bitcoinplay

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies